اینستاگرام
AEG ایران
سبد خرید
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ | Friday 18 September 2020
صفحه اصلی     درباره AEG     تماس با ما     قوانین و مقررات     ضمانت نامه    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

تضمین بهتر تجربه شستشو با فناوری اوکومیکس (OKOMIX) لباسشویی های AEG

تضمین بهتر تجربه شستشو با فناوری اوکومیکس (OKOMIX) لباسشویی های AEG

بارها مشاهده شده كه مصرف كنندگان از بروز لكه يا سفيدك پودر باقى مانده بر روى لباس ها كه در اثر خوب حل نشدن مواد شوينده مى باشد ، شكايت دارند.
در ماشین های لباسشویی معمولی، مخلوط نشدن کامل مواد شوینده با آب نه تنها باعث کاهش قدرت شویندگی می شود، بلکه ذرات پودر که بصورت کامل در آب حل نشده اند در برخورد با البسه تیره، باعث بروز لکه های سفید رنگ و آسیب به بافت آنها خواهند شد.
ما مى دانيم براى اينكه تأثير گذارى مواد شوينده بر روى البسه بهتر شود بايد اين محلول گرم شود!
در ماشین های لباسشویی AEG یکی از هوشمندانه ترین و خلاقانه ترین تکنولوژی های روز دنیا بکار رفته است که طی آن مواد شوينده در درجه حرارت بين ٣٠ تا ٤٠ درجه سانتى گراد در آب حل مى شوند ، در واقع بايد گفت كه اين مواد در اين درجه حرارت فعال مى شوند و تأثيرگذارى خود را نشان مى دهند.
ما در آاگ ابتدا آب را گرم مى كنيم و سپس مواد شوينده را بخوبى در آن حل مى كنيم. اين فرآيند نزديك به ٦ دقيقه به طول مى انجامد و در اين مدت زمان مواد شوينده فعال مى شوند. سپس محلول حاصله از طريق دايركت اسپرى ، از بالا وارد درام مى شود و بر روى لباس ها اسپرى مى گردد.
اين امتياز باعث مى گردد كه ديگر ترسى از شستن البسه با آب سرد را نداشته باشيم و با ديدى كلى تر به اين نتيجه مى رسيم كه شستشو در آبى با درجه حرارت كمتر، سبب صرفه جويى در مصرف انرژى مى گردد كه اين نتيجه ى ٥٠٪‏ مصرف بهينه تر نسبت به سطح كلاس انرژى A را مى دهد.
پس ما شاهد فناورى خاص و بى رقيب آاگ در سطح دنيا هستيم و اين دليلى ديگر بر صحت شعار ما است كه همواره يك ايده از بقيه جلوتريم!!!
 
تاریخ ارسال مطلب : پنجشنبه 2 آذر 1396               تعداد مشاهده این مطلب : 1044 مرتبه
  آرشیو اخبار
کولر گازی AEG
   
     
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح