کانال تلگرام
AEG ایران

اینستاگرام
AEG ایران
سبد خرید
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ | Tuesday 21 November 2017
صفحه اصلی     درباره AEG     تماس با ما     خدمات مشتریان     قوانین    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

جشنواره جاروی جادویی

جشنواره جاروی جادویی

شرایط جشنواره :
جوایز این جشنواره شامل 20 سفر برای برندگان خوش شانس به استانبول ،یا 80 سفر به کیش و یا 80 سفر به مشهد مقدس در نظر گرفته شده است.به هنگام خرید جاروبرقی های آ ا گ ،فروشگاه کارت مخصوصی را به خریدار تحویل می دهد که دارای شماره سریال و کدقرعه کشی می باشد. خریدار پس از خرید محصول کافیست که پس از مخدوش کردن برچسب کد قرعه کشی، آن را به شماره 3000064098 پیامک نموده و منتظر دریافت تماس از گروه تجاری آریان باشد. نتایج قرعه کشی پس از اتمام جشنواره به اطلاع کلیه خریداران خواهد رسید.هدایای ویژه ی این جشنواره فقط در صورت ارایه ی فاکتور خرید و کارت قرعه کشی به خریداران گرامی تحویل داده می شود.
در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام با شماره 64098-021 تماس حاصل فرمائید.همچنین شرایط و هدایای جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

کارت هدیه

طرح کارت هدیه دریافتی در هنگام خرید جارو برقی ا ا گ به شکل زیر است و کافیست که برچسب روی محل کد قرعه کشی را مخدوش کنید و شماره آن را به 3000064098 پیامک کنید.کارت های دیگر در قرعه کشی جاروی جادویی شرکت داده نمی شوند.

چند نکته

نکته 1 : دقت داشته باشید شماره موبایلی که با آن کد قرعه کشی را پیامک می نمایید در دسترس باشد. دارنده آن خط به عنوان برنده محسوب میشود.
نکته 2: حداکثر یک هفته پس از پیامک کردن کدقرعه کشی، از طرف مرکز خدمات 3000064098 ,تماس و یا پیامکی دریافت خواهید کرد. در مرکز خدمات، اطلاعات شما در سامانه ی اطلاع رسانی ثبت می گردد.ضمنا اطلاعات کالای خریداری شده توسط شما مجددا کنترل می گردد.همچنین در صورت بروز خطا در اطلاعات ارسالی،و یا در صورتیکه پیامکی دریافت نکردید شما می توانید با شماره 64098-021 تماس گرفته و مشکل را با مرکز تماس در میان بگذارید.

جهت مشاهده برندگان جشنواره سفرجادویی به سایت www.aeg-home.ir مراجعه نمایید.

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه 21 شهريور 1396               تعداد مشاهده این مطلب : 226 مرتبه
  آرشیو اخبار
کولر گازی AEG
     
     
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح