اینستاگرام
AEG ایران
سبد خرید
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ | Wednesday 27 January 2021
صفحه اصلی     درباره AEG     تماس با ما     قوانین و مقررات     ضمانت نامه    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

تمیزی هر نوع ظروفی را به ظرفشویی AEG بسپارید

امروزه ماشین های ظرفشویی از مهمترین ضروریات منازل به شمار می روند . شستن ظروف با مواد شوینده و آسیب های ناشی از این مواد و یا ایستادن طولانی مدت برای شستشوی ظروف از شایع ترین مشکلاتی است که اعضای یک خانواده با آن روبه رو هستند و استفاده از ماشین های ظرفشویی بهترین راه حل برای رفع از این قبیل مشکلات می باشد.

ماشین ظرفشویی AEG یکی  از دستگاه‌های محبوب و باکیفیت شرکت آلمانی آاِگ محسوب می شود که در خانواده های کوچک و بزرگ ایرانی و حتی میهمانی ها نقش به سزایی ایفا خواهد کرد. ماشین ظرفشویی AEG مجهز به تکنولوژی اینورتر و موتور کم مصرف و بی صدا BLDC می باشد.

در بسیاری از محصولات کمپانی های مختلف تنها یک بازوی آب فشان غیر پویا و با الگوی حرکتی یکنواخت اسپری آب بر روی ظرفشویی ها تعبیه شده است که مانع از  استفاده بهینه از فضای سبدهای داخلی شده و تمامی زوایای ظروف به خوبی شسته نمی شوند. اما شرکت AEG ماشین ظرفشویی را به بازوی آب فشان ماهواره ای تجهیز نموده که با حرکت دوگانه چرخشی و تغییر مداوم زاویه دوش های پنج گانه، اسپری آب را به تمامی سطوح ظروف امکانپذیر ساخته و  ظروف به بهترین شکل شسته خواهند شد  و به همین دلیل است که از تکنولوژی ProClean  بعنوان یکی از کارآمدترین فناوری شستشوی ظروف در دنیا نام برده میشود.

 SoftGripبعنوان نگهدارنده ظروف حساس و جام های کریستالی در طول زمان شستشو طراحی شده اند و با شستشوی 45 درجه که مخصوص چنین ظروفی تعریف شده، از آسیب ظروف بلوری ، کریستالی و چینی جلوگیری کرده  و همچنین جام های کریستالی می توانند در داخل  قطعات سیلیکونی SoftSpikes مقاوم در برابر حرارت بالا، قرار گیرند و مانع از شکستن ظروف و جام های بلوری شوند.

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه 12 دي 1396               تعداد مشاهده این مطلب : 830 مرتبه
  آرشیو اخبار
کولر گازی AEG
   
     
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح